Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt z biurem (biuro@aia.pl) lub naszymi agentami:

 

Katarzyna Walczak
k.walczak@aia.pl
tel. 608 091 079

 

Anna Rozwadowska
a.rozwadowska@aia.pl
tel. 721 806 379

 

Aneta Połoczańska
a.poloczanska@aia.pl
tel. 608 090 716

 

Michał Bąkała
m.bakala@aia.pl
tel. 604 208 569

 

Urszula Zięba-Grad
u.grad@aia.pl
tel. 608 090 363

 

Ilona Olszacka
i.olszacka@aia.pl
tel. 608 090 357

 

Piotr Kacperczyk
p.kacperczyk@aia.pl
tel. 608 090 142

 

Andrzej Jarosiński
a.jarosinski@aia.pl
tel. 608 090 154

 

Krzysztof Kwiatkowski

kj.kwiatkowski@aia.pl

tel. 608 090 319

 

 

Formularz kontaktowy

Adresat zapytania: Tomasz Wojciechowski (t.wojciechowski@aia.pl)

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane