Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Lokal biurowo-usługowy na parterze, Lokal jest częściowo umeblowany, znajduje się w głównym korytarzu, w bliskiej odległości od recepcji i wejścia Lokal usytuowany w jednym z biurowców Biurowego Centrum Biznesu przy ul. Łagiewnickiej 54/56 Standard: oświetlenie- rastry, na podłodze wykładzina dywanowa, okna PCV, w oknach żaluzje pionowe w kolorze zielonym. Dostęp do lokalu 24h/7dni. W budynku na parterze recepcja czynna całą dobę, restauracja, punkt ksero, banki, bankomaty. Na terenie nieruchomości trzy niezależne parkingi, sklep Biedronka. Teren dozorowany, monitorowany. Istnieje możliwość podłączenia telefonu, internetu Zapraszam do oglądania, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Opis budynku

BCB to kompleks biurowy klasy B zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jego najważniejszych urzędów, instytucji i kompleksów handlowo – rozrywkowych (pasaż handlowy ulicy Piotrkowskiej, Manufaktura, Galeria Łódzka). Infrastruktura wewnątrz obiektu (banki, sklepy, restauracje, sale konferencyjne) stanowi optymalne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej.

Dla komfortu Najemców obiekt składa się z trzech budynków połączono pasażem umożliwiającym przemieszczanie się w obrębie nieruchomości bez konieczności opuszczania budynku.

BCB oferuje pomieszczenia biurowe i zapewnia dowolność w kształtowaniu powierzchni.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

35.00 m2

Cena za m2:

35.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

535037159

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE