Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Posiadam do wynajęcia lokal biurowy z klimatyzacją o powierzchni 18 m2. Lokal znajduje się na I piętrze biurowca Biurowego Centrum Biznesu, w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Standard lokalu: ściany- gładź gipsowa w kolorze, na podłodze wykładzina dywanowa, okna PCV z żaluzjami, oświetlenie: rastry. Istnieje możliwość wynajęcia kilku pokoi obok siebie o podobnym standardzie Dostęp do lokalu 24h/7 dni. Obiekt dozorowany, monitorowany. W budynku recepcja czynna całą dobę, restauracja, banki, punkt ksero, salon fryzjerski, kosmetyczny. Przed budynkiem parkingi. Istnieje możliwość podłączenia telefonu, internetu.

Opis budynku

BCB to kompleks biurowy klasy B zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jego najważniejszych urzędów, instytucji i kompleksów handlowo – rozrywkowych (pasaż handlowy ulicy Piotrkowskiej, Manufaktura, Galeria Łódzka). Infrastruktura wewnątrz obiektu (banki, sklepy, restauracje, sale konferencyjne) stanowi optymalne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej.

Dla komfortu Najemców obiekt składa się z trzech budynków połączono pasażem umożliwiającym przemieszczanie się w obrębie nieruchomości bez konieczności opuszczania budynku.

BCB oferuje pomieszczenia biurowe i zapewnia dowolność w kształtowaniu powierzchni.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

18.00 m2

Cena za m2:

23.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

535037159

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE