Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy, o powierzchni 55 m2, na II piętrze  w budynku A - Biurowego Centrum Biznesu w Łodzi. Dostęp do lokalu 24 godz/7 dni. Na parterze budynku Recepcja czynna całą dobę, obiekt dozorowany, przed budynkiem duży parking. W budynku znajdują się wszystkie niezbędne przyłącza. Zaletą jest także bezpośrednie wejście z głównej ulicy. W okolicy znajdują się liczne budynki mieszkalne, punkty handlowe i usługowe. Lokal bardzo dobrze oświetlony, w dobrym stanie, na podłodze wykładzina dywanowa, okna PCV, oświetlenie jarzeniowe. Sanitariaty wspólne na korytarzu.

 

Opis budynku

BCB to kompleks biurowy klasy B zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jego najważniejszych urzędów, instytucji i kompleksów handlowo – rozrywkowych (pasaż handlowy ulicy Piotrkowskiej, Manufaktura, Galeria Łódzka). Infrastruktura wewnątrz obiektu (banki, sklepy, restauracje, sale konferencyjne) stanowi optymalne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej.

Dla komfortu Najemców obiekt składa się z trzech budynków połączono pasażem umożliwiającym przemieszczanie się w obrębie nieruchomości bez konieczności opuszczania budynku.

BCB oferuje pomieszczenia biurowe i zapewnia dowolność w kształtowaniu powierzchni.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

55.00 m2

Cena za m2:

23.00 zł

Uwagi:

Lokal biurowy od zaraz

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

535037159

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE