Dom Złota

Opis

Wynajmę lokal w zabytkowej kamienicy położonej w ścisłym centrum Łodzi- w pobliżu skrzyżowania al Kościuszki i ul. Andrzeja Struga. Dogodny dojazd środkami transportu miejskiego jak i samochodem. Obszerny parking od ul. Wólczańskiej. Lokal nadaje się na kancelarię, biuro projektowe, call center, itp Kamienica posiada bardzo atrakcyjne powierzchnie reklamowe widoczne od al. Kościuszki i ul. Andrzeja Struga. Zachęcam do kontaktu 536 019 823

Zabytkowa nieruchomość biurowo–handlowa położona w ścisłym centrum miasta. Kamienica znajduje się w odległości 200 metrów od ulicy Piotrkowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie urzędów administracji publicznej, banków, sklepów, hoteli i restauracji.

Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania al. Kościuszki i ul. Andrzeja Struga gwarantuje dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Atutem dla osób zmotoryzowanych jest dodatkowy wjazd od ul. Wólczańskiej oraz obszerny parking. Budynek składa się z 4 kondygnacji naziemnych oraz piwnic użytkowych o łącznej powierzchni ok. 4680 m2. Kamienica posiada również bardzo atrakcyjne powierzchnie reklamowe doskonale widoczne od strony al. Kościuszki i ul. Andrzeja Struga.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

35.00 m2

Cena za m2:

26.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Krzysztof Kwiatkowski

Tel. kontaktowy:

608090319

E-mail:

kj.kwiatkowski@aia.pl

ZADAJ PYTANIE