Dom Złota

Opis

Lokal USŁUGOWY w najpiękniejszej kamienicy przy alei Kościuszki!
Doskonałe położenie komunikacyjne. W ścisłym centrum miasta, tylko 5 minut od ulicy Piotrkowskiej i Urzędu Miasta Łodzi. Dwa przystanki komunikacją miejską od Centrum Przesiadkowego "Stajnia Jednorożców".

Obecnie siedziba banku SKOK.

Dostosowany do prowadzenia działalności finansowej. Z pozwoleniem na instalację bankomatu.
Elewacja kamienicy po generalnym remoncie.

Wysoki standard. Podwieszane sufity, ciągi komunikacyjne i toalety wyłożone granitem.
Dodatkowym atutem lokalu jest 126 m2 powierzchni magazynowej w niskim parterze bezpośrednio połączonej z lokalem. Idealne na archiwum.

Zabytkowa nieruchomość biurowo–handlowa położona w ścisłym centrum miasta. Kamienica znajduje się w odległości 200 metrów od ulicy Piotrkowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie urzędów administracji publicznej, banków, sklepów, hoteli i restauracji.

Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania al. Kościuszki i ul. Andrzeja Struga gwarantuje dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Atutem dla osób zmotoryzowanych jest dodatkowy wjazd od ul. Wólczańskiej oraz obszerny parking. Budynek składa się z 4 kondygnacji naziemnych oraz piwnic użytkowych o łącznej powierzchni ok. 4680 m2. Kamienica posiada również bardzo atrakcyjne powierzchnie reklamowe doskonale widoczne od strony al. Kościuszki i ul. Andrzeja Struga.

Rodzaj:

Pow. całkowita:

0.00 m2

Cena za m2:

0.00 zł

Uwagi:

na gabinet kosmetyczny

usługi medyczne

sklep