Teo Park Kompleks Magazynowo - Produkcyjny

Opis

Lokal umiejscowiony na VI piętrze budynku biurowego, składający się z trzech pomieszczeń. Standard wykończenia: ściany pomalowane na kolor jasny, podłoga wykładzina dywanowa. Lokal wyposażony we wszystkie media, w kwocie czynszu zostały skalkulowane wszystkie opłaty za media.

Atuty

Obiekt magazynowo-handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 46 000 m2 zlokalizowany w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się obiekty przemysłowe, handlowe oraz centra handlu hurtowego.

Usytuowanie nieruchomości u zbiegu ulic Aleksandrowskiej, Szczecińskiej i Św. Teresy usprawnia logistykę i zapewnia łatwy dojazd zarówno z centrum miasta (15 minut) jak i spoza Łodzi.

Duży metraż, odpowiednia wysokość hal, oraz rozstaw siatki słupów zwiększają funkcjonalność przestrzeni.

Budynek jest jedną z najbardziej wszechstronnych nieruchomości komercyjnych w województwie łódzkim. Znajdują się w nim lokale o charakterze magazynowym, usługowym, handlowym, a także hale produkcyjne i biura w układzie open space. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce. Wokół budynku znajduje się duży parking z placem manewrowym dla tirów z wjazdem głównym wyposażonym w system elektronicznej kontroli dostępu.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

55.00 m2

Cena za m2:

16.00 zł

Uwagi:

Lokale na które Każdego stać.

Agent prowadzący:

Tomasz Wojciechowski

Tel. kontaktowy:

606432654

E-mail:

t.wojciechowski@aia.pl

ZADAJ PYTANIE