Teo Park Kompleks Magazynowo - Produkcyjny

Opis

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na I piętrze w budynku niskim TEO - PARKU na ul. Wersalskiej. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń i wnęki, którą można można wykorzystać do własnej aranżacji. Wszystkie media w lokalu, toaleta wspólna na korytarzu. Cena 18zł/m2 + media 12zł/m2 + VAT. Blisko nieruchomości przystanek autobusowy. Ochrona, monitoring, teren ogrodzony, duży parking. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Kontakt pod numerem 601 093 860.

Atuty

Obiekt magazynowo-handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 46 000 m2 zlokalizowany w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się obiekty przemysłowe, handlowe oraz centra handlu hurtowego.

Usytuowanie nieruchomości u zbiegu ulic Aleksandrowskiej, Szczecińskiej i Św. Teresy usprawnia logistykę i zapewnia łatwy dojazd zarówno z centrum miasta (15 minut) jak i spoza Łodzi.

Duży metraż, odpowiednia wysokość hal, oraz rozstaw siatki słupów zwiększają funkcjonalność przestrzeni.

Budynek jest jedną z najbardziej wszechstronnych nieruchomości komercyjnych w województwie łódzkim. Znajdują się w nim lokale o charakterze magazynowym, usługowym, handlowym, a także hale produkcyjne i biura w układzie open space. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce. Wokół budynku znajduje się duży parking z placem manewrowym dla tirów z wjazdem głównym wyposażonym w system elektronicznej kontroli dostępu.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

70.00 m2

Cena za m2:

18.00 zł

Uwagi:

Lokal wolny od zaraz

Agent prowadzący:

Małgorzata Stadryniak

Tel. kontaktowy:

601093860

E-mail:

m.stadryniak@aia.pl

ZADAJ PYTANIE